Kancelářské prostory DUETT II

Pevný výnos
7 % p. a.
Splatnost
48 měsíců
Výplata úroku
pololetní
Hodnota všech tranší
100000
EUR
Období crowdfundingu
01.04.2023
- 31.10.2023
Celkem zainvestováno
7640
EUR
Ukončená príležitosť
Ukončená příležitost

Kancelářské prostory DUETT II

Crowdfundingové financování moderních kancelářských prostor v centru Košic, které slouží jako regionální centrála FinGo SK ​

  • Spolehlivý dlouhodobý nájemník
  • Exkluzivní projekt, limitovaná nabídka
  • Projekt získal bankovní financování

Investice do našich projektů jsou momentálně dostupné prostřednictvím exkluzivně vybraných spolupracovníků.

O projektu

V rámci projektu Duett II jde poskytnutí crowdfundingového financování moderních kancelářských prostor v centru Košic o ploše 310m2, jejichž majitelem je skupina InTeFi a které jsou na základě dlouhodobé nájemní smlouvy pronajaty finančně poradenské skupiny FinGo, která zde má svou regionální centrálu.

Kancelářské prostory se nacházejí v 9. patře nově postavené administrativní budovy Duett II, která je umístěna v centru Košic.

Účelem crowdfundingového úvěru poskytnutého Klientovi je refinancování části vlastních zdrojů skupiny InTeFi, které byly proinvestovány v rámci projektu a jejich vyplacení zpět akcionáři.

Finanční parametry

Produkt
Participace na úvěru formou crowdfundingu (sdílení výnosů a ztrát na základě úvěrové smlouvy)
Úrokový výnos1
7% p.a.
Způsob splácení
Úroky – průběžně, jednou za pololetí
Jistina – jednorázově k datu konečné splatnosti
Datum konečné splatnosti
30.6.2023 2
Minimální výška participace
40 EUR
Forma participace
Jednorazová
Poplatky
Bez poplatků
Období crowdfundingu
01.04.2023 - 31.10.2023

Crowdfunding

Financovaný projekt
Pronajatá kancelářská plocha v Košicích
Projektová společnost
GOC Nitra Development s.r.o., se sídlem v Bratislavě
Účel financování
Refinancování části vlastních zdrojů jediného akcionáře Klienta
Maximální výška 2. tranše
100 000 EUR
Minimum pro realizaci 2. tranše
0 EUR
Čerpání úvěru po tranších
Ne
Hlavní podmínky čerpání
Splnění minimálního limitu pro realizaci participace

Projekt

Přímý majitel nemovitosti
GOC Košice Development s.r.o., se sídlem v Bratislavě
Typ nemovitosti
Administrativní nemovitost
Lokalita
Košice, Jantarová/nám. Osvoboditelů
Popis projektu
Kancelárské prostory v 9. patře komplexu Duett II v centru Košic, ke kterým patří 3 parkovací místa
Pronajímatelná plocha
310 m2 (k tomu 3 parkovací místa)
Odhad tržní hodnoty
730 000 EUR 3
Nájemní smlouva
Nájemní smlouva s FinGo CS do 11/2025, s možností prodloužení na dalších 5 let.

Galerie

Často kladené dotazy

V případě, že jste se nedozvěděli potřebné info, kontaktujte nás prosím na info@oportio.cz

Oportio je platforma, která umožňuje běžným lidem stát se investory ve velkých projektech, které si vybrala investiční skupina InTeFi. Platforma spojuje množství malých investorů a jim dostupné investice do většího balíčku, který lze pak efektivně investovat.

Oportio v současnosti zprostředkovává primárně realitní projekty.

Platforma jako taková projekty nevybírá. Projekty jsou většinou vybrány a realizovány investiční skupinou InTeFi. Tato skupina do projektů sama investuje a to skoro vždy i ve spolupráci s etablovanými bankami v Česku nebo na Slovensku. Výběr projektů, do kterých skupina InTeFi investuje je důkladný i právě kvůli tomu, že veškeré analýzy a audity se poskytují na kontrolu spolufinancujícím bankám.

InTeFi (www.intefi.cz) je investiční skupina která vlastní a řídí české a slovenské společnosti s obratem více než 3 miliardy korun. Působí pod ní firmy z oblastí IT a vývoje softwaru, financí a real estate developmentu, na českém trhu spoluvlastní také knižní vydavatelství a maloobchod. InTeFi v ČR a SR zaměstnává celkem více než 1 200 lidí. Na Slovensku má projekty v hodnotě přesahující 40 milionů eur. V rámci skupiny zde působí finančně-zprostředkovatelská společnost Fingo, dále investičně-developerská společnost Golden Oak Capital a společnost Golden Oak Trust, která nabízí investování do zlata. Pod InTeFi patří také softwarová skupina BOOTIQ Group působící v ČR a SR. Součástí InTeFi je i největší hráč na českém knižním trhu Knižní Holding, který zastřešuje zejména Euromedia Group a síť knihkupectví Luxor.

Je to snadné. Domluvte si krátkou schůzku s naším odborníkem na investice a on vám odpoví na všechny vaše dotazy. Potom stačí podepsat Rámcovou smlouvu o participaci, otevřít si účet u našeho poskytovatele platebních služeb, převést si tam finanční prostředky, které chcete investovat a vybrat z nabídky projekt, který vám vyhovuje. A pak už jen netrpělivě čekat na výsledek crowdfundingu. Pokud vámi vybraný projekt splní podmínky crowdfundingu, tak se stáváte investorem.

Jakákoli fyzická osoba, které je alespoň 18 let a má daňový domicil v EU.

Vůbec žádné. Ani za investice, ani za vedení účtu u našeho poskytovatele platebních služeb.

Ne. Rámcová smlouva o participaci pouze vytváří právní rámec pro vzájemnou spolupráci. Ale sama o sobě nevytváří pro vás žádný závazek.

Participace je váš podíl na investici v případě, že se splní podmínky, které má stanovené vámi vybraný crowdfundingový projekt. V jednoduchosti je to jen právní název pro vaši investici.

Objednávka participace vzniká v okamžiku, kdy si vyberete projekt do kterého chcete investovat a vytvoříte něco jako závazný „příslib“ převést vámi vybranou částku z vašeho Účtu jako investici do tohoto projektu v okamžiku splnění podmínek crowdfundingového projektu. Čize Objednávka participace se změní na reálnou Participaci.

Princip crowdfundingu je založen na společném investování, kde však musí být pro každého investora zajištěna maximální míra jistoty, že i ostatní investoři naplní svou Objednávku participace a crowdfunding bude úspěšně završen Participací. Z tohoto důvodu musí být Objednávka participace závazná pro všechny investory.

Princip crowdfundingu je založen na společném investování, kde však musí být pro každého investora zajištěna maximální míra jistoty, že i ostatní investoři naplní svou objednávku participace (resp. po potvrzení podmíněnou participaci) a crowdfunding bude úspěšně završen participací. Z tohoto důvodu musí být objednávka participace závazná pro všechny investory.

Vaše Objednávka participace exspiruje a nebude realizována. To znamená, že nedojde k převodu vašich peněžních prostředků na účet crowdfundingového projektu a zůstanou na vašem Účtu.

Crowdfundingová platforma Oportio vykonává veškeré své aktivity s ohledem na platnou legislativu a regulaci České národní banky, která je součástí Evropského systému centrálních bank a Evropského systému dohledu nad finančními trhy. Z tohoto důvodu je nezbytné pro účely investování do crowdfungových projektem pro každého investora zřídit Účet u poskytovatele platebních služeb. Oportio využívá pro tyto účely poskytovatele platebních služeb CYRRUS FX. s..

Vedení Účtu u tohoto poskytovatele platebních služeb v souvislosti s investováním na platformě Oportio je pro investory zdarma.

Na platformě Oportio jsou nabízeny pouze projekty do kterých investuje i provozovatel platformy, investiční skupina InTeFi. Zároveň, většina crowdfundingových projektů má zajištěno financování od renomovaných bank a z tohoto důvodu prošly projekty důkladným prověřením a jejich schopnost uhrazovat své závazky je vysoká. Zároveň výnosová očekávání jsou nastavována realisticky a tedy realizovatelně.

Žádná investice není bezriziková a kdokoli bude něco takového tvrdit, tak minimálně zavádí. Při investování přes jakoukoli platformu nebo do jakéhokoliv investičního nástroje je třeba počítat s určitou mírou rizika.

Neexistuje investice bez rizika. Popis rizik je součástí smluvní dokumentace, případně je uveden ve speciálním dokumentu. Některá rizika jsou v popisu jednotlivých investičních příležitostí. Více info v dokumentu.

Kontaktujte nás

V případě jakýchkoli otázek nás neváhejte kontaktovat, rádi na vaše dotazy odpovíme.

Napište nám

Investujte s námi

Zavolejte nám na +420 771 299 688, nebo nám zanechte kontakt a naši investiční odborníci se vám ozvou a pomohou vám spoluinvestovat.

Děkujeme za projevenou důvěru.

Během pár dní se Vám ozveme.